İstanbul Asma İskele || Asma İskele Kiralama ve Kurulum

Ulaşılamayacak yükseklikte olan dış cephelerin boyanması, yük taşıma, personel taşıma ve restorasyon çalışmaları sırasında asma iskele sıklıkla tercih edilir. İnşaat sektöründe kullanılan pratik ve güvenlikli sistemlerden biri olmasının yanı sıra, oldukça hafiftir. İstanbul asma iskele firmaları arasında seçim yapmadan önce ise şirketimiz ile görüşebilirsiniz.


Asma İskele Nedir?


Özel olarak üretilen asma iskele, inşaat sürecinde en çok kullanılan ekipmanlardan bir tanesidir. Yük kaldırma özelliği de olan bu tür sistemler sayesinde çalışanların işlerinin hafifletilmesi amaçlanır. İstanbul asma iskele araştırması yapanlara ise şirketimiz kesintisiz müşteri desteği sağlar. Sitemizde yer alan iletişim servisleri sayesinde merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

 • İskele konusunda profesyonel hizmet veren şirketimizde personellerimizde son derece dayanıklı ve uzmandır.
 • Böylelikle kurulum, montaj ya da taşınması aşamalarında da yardımcı olmaya özen gösterirler.
 • İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’ndaki farklı ilçelerde yardımcı olduğumuz müşterilerimizin sayısı zaman içerisinde artış gösterir.
 • Asma iskele sayesinde dış cephelerin boyanması ve bakımlarının yapılması pratik hale gelir.


Asma İskele Nasıl Üretilir?


Asma iskele üretimi sırasında, dayanıklı olması adına çelik malzemeler kullanılır. Her zaman birinci sınıf ve kaliteli ürünlerin değerlendirildiği şirketimizde hafif olması adına bambu da tercih edilir. İstanbul asma iskele seçenekleri içerisinde yer alan firmamız, kısa zamanda üretim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

 

 • Bu aşamada iskelenin kullanılacağı alanın genişliğinin belirlenmesi önemlidir.
 • Aynı şekilde iskele üzerinde kaç kişinin çalışılacağı da ifade edilmelidir. Böylelikle iskelenin büyüklüğüne karar verilir.
 • Tüm süreçler tamamlandıktan sonra ise talep etmeniz halinde iskelenin kurulum işlemleri de personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.


Asma İskele Hangi Alanlarda Kullanılır?


Asma iskele en çok inşaat sektöründe tercih edilir. Büyük binaların, iş merkezlerinin ya da apartmanların boyanması sırasında işe yarayan parçalardan bir tanesidir. Kurulum ya da montaj süreçleri de kısa zamanda tamamlandığından dolayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
İskele sayesinde restorasyon çalışmaları da tarihi alanlarda kolay bir şekilde gerçekleşir.


Bir mekanın yeniden inşa edilmesi aşamasında tüm dış cephesine iskele kurulur ve böylelikle işçilerin daha pratik şekilde çalışmaları amaçlanır.
Yine aynı şekilde boyama ya da ısı yalıtım işlemleri sırasında da bu tür destek ürünlerden yardım alınır.
Güvenlik açısından bir sorun oluşturmadığı gibi fazla ağırlıkları da taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
İstanbul asma iskele şirketleri arasında kuruluşumuz, yenilikçi ürünleri ile birlikte popülerliğini arttırır.


Asma İskele Modelleri Neler?


İstanbul asma iskele modelleri nelerdir diye merak ediyorsanız eğer, tercih edebileceğiniz alternatiflerin sayısı fazladır. Bu aşamada ise katener, şamandıra, iç asılı, çok seviyeli, çok noktalı ayarlanabilir seçenekleri her zaman talep görür. Kısa süre içerisinde sabit duvara ya da binaya monte ettirilen iskele, uzun süre kullanılsa bile sorun yaşanmaz.
İskele modeli seçmeden önce hangi mekanda kullanılacağına dikkat edilmelidir. Yine aynı şekilde mekanın büyüklüğü, iskelenin yüksekliği de detaylı bir şekilde hesaplanmalıdır. Belirtilen süreçler hakkında bilgi sahibi değilseniz eğer, çalışanlarımız tüm sorularınızı kesintisiz yanıtlar.

 

Asma İskele Seçenekleri Dayanıklı Mı?


Evet, profesyonel ve kaliteli şirketlerle çalışmanız halinde asma iskele alternatifleri son derece dayanıklıdır. Kullanımı sırasında güvenlik açısından problem oluşturmadığı gibi aynı zamanda fiyatları da uygundur. Özellikle şirketimizde bütçelere uygun tutarların belirlenmesine ve müşterilerin memnun edilmesine özen gösterilir.

 

 • İskele tam olarak kurulduğunda sallanmaz ya da esnemez.
 • Yüksek binaların dış cephelerinin boyanması aşamasında birden fazla iskele modelinden yardım alabilmek mümkündür.
 • Ürün ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde ise ekiplerimiz tarafından bakım ve onarım süreçleri tamamlanır.
 • Asma iskele sayesinde inşaatta çalışan elemanların daha rahat çalışmaları ve can güvenliklerinin de korunması amaçlanır.
 • Birbirinden farklı firmalar arasındaki kuruluşumuz, İstanbul söz konusu olduğunda tüm ilçelerde çalışmalarını sürdürür.


İstanbul Asma İskele Kurulum


İstanbul asma iskele kurulum yapan firmaları araştırıyorsanız, personellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Üretimi tamamlanan iskelenin kurulumu da kısa zaman içerisinde gerçekleşir. Böylelikle vakit kaybetmeden farklı noktalarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 • Kurulum sürecinde ürünün zarar görmemesi adına alanında uzman ve deneyimli çalışanları tercih etmek faydalı olacaktır.
 • Bu noktada ise firmamızda tüm personellerimiz merak ettiklerinizi yanıtlar ve profesyonel destek verir.
 • Dayanıklı olmalarına rağmen iskele hafif olduğu için süreç pratikleşir. Bu nedenle kullanım alanları da zaman içerisinde artmaya başlar.
 • Sayfamızda yer alan iletişim servislerimiz ve her zaman ilgili personelimiz ile birlikte iskele üretim aşamaları tamamlanır.


İstanbul Asma İskele Yer Değiştirme


Mevcut bir iskeleniz varsa eğer, ekibimiz ile görüşmeniz halinde yerini değiştirmenizde oldukça kolaydır. Taşınması ve tekrar kurulumu zor ürünlerden biri olsa da deneyimli çalışanlar sayesinde pratik bir şekilde ihtiyaçlarınız karşılanır. İstanbul asma iskele şirketi olarak her zaman yer değiştirme, bakım, onarım ve kurulum işlemleri sorunsuz tamamlanır.

 

 • Asma iskele kullanımının artmaya başlaması ile birlikte şirketimizin hizmet verdiği şehirlerde çoğalmıştır.
 • İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda çalışma alanını arttıran firmamız, iskele konusunda en iyi ürünlerin hazırlanmasına özen gösterir.
 • İskelenizin yeri değiştirildikten sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Sağlam bir şekilde monte edilmesi halinde sallanmaz ya da yüksek olmasına rağmen çalışanın güvenliğini tehlikeye atmaz.


İstanbul Asma İskele Bakım


İstanbul asma iskele bakım ve onarım süreçlerinde de firmamız ihtiyaçlarınızı karşılar. İletişim servislerimiz sayesinde bakım konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakım ve onarımının yapılması, kullanım ömrünün artması açısından faydalı olacaktır. Uzun süredir kullanılıyorsa eğer zaman içerisinde bazı yerlerinde aksaklıklar yaşanabilir.

 

 • İskeleler genellikle dayanıklı olmasına rağmen, ekibimiz tarafından bakımlarını yaptırmakta yararlıdır.
 • Çalışanın güvenliğinin sağlanması adına bakım sürecine dikkat etmek önem taşır.
 • İskele varsa eğer personellerimiz hangi noktalarının iyileştirilmesi gerektiği konusunda detaylı bilgilendirme sağlar.
 • Kullanılmak istenen platforma özel askıları ile bağlanan iskeleler, isteğe göre yükselip alçalabilir.
 • Bu aşamada ise tercih ettiğiniz ürünün dayanıklı olması, kullanım ömrünün artması ve sorun yaşanmaması adına dikkat edilecek unsurlar arasındadır.


Asma İskele Güvenilir Mi?


Güvenilir ve dayanıklıdır. Ancak kullanılan asma iskelenin hangi malzemelerden üretildiğine dikkat edilmelidir. Çelikten tasarlanmış bir iskelenin kısa zaman içerisinde deforme olma, kopma ya da kırılma riski yoktur. Çalışanlar açısından da pratik olduğundan dolayı çok sık tercih edilir. Firmamız İstanbul asma iskele söz konusu olduğunda her zaman ilk sıralarda yer alır. Güvenilir olmasının yanı sıra iskele modellerimizin tamamı bütçelere göre ekonomik şekilde tasarlanmıştır.


Asma İskele İle Dış Cephe Boyama


İstanbul asma iskele hizmeti de olan şirketimiz sayesinde, dış cepheleri boyamak daha pratik hale gelir. İnşaat alanında binaların dış cephelerinin iyileştirilmesi adına doğru bir seçim olacaktır. Elektrikli ya da asma iskele modelleri söz konusu olduğunda şirketimiz her zaman öncü durumdadır. Müşterilerimizin tüm isteklerine en kısa sürede yanıt verilir ve bu doğrultuda kullanışlı modellerin hazırlanmasına özen gösterilir.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.dogaasmaiskele.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020